پدر بچه ها ناصر عبداللهی

 

لازم نیست بگم که چقدر از مرگ  "ناصر عبداللهی" ناراحتم . واقعا جای تاسفه که یه هنر مند این جوری  الکی خیلی زود پر پر می شه ، خدا رحمتش کنه . همش بیاد چار تا بچه هاش هستم که بدون سایه پدر می خوان بزرگ بشن . ما که زیر سایه ی پدر و مادر این جوری شدیم ، پر از چیزایی که می خواستیم و نداشتیم ، حس های غریب  تنهایی در حالی که دور و بر مون پر بود  و هست از آدمایی که دوست شون داریم و دوست مون دارن . حالا فکر کن اون بچه ها می خوان چی کار کنن . به خصوص اون نینا کوچولوی ناز .

خدا صبرشون بده ، به همه ی خونواده برادرا و خواهرش ، به پدر و مادرش و ...

 

اصفهان نصفه جهانه

 

چهارشنبه ساعت 30/12 شب ( چند ساعت دیگه ) می خوام برم اصفهان ! پنجشنبه تا یکشنبه  آینده  اون جا هستم ، یه همایشه  که اون جا برگزار می شه و منم دعوت شدم ! نمی دونم چرا این جوری شد البته گمونم منو اشتباه گرفتن! در هر صورت منم از فرصت استفاده کردم تا هم برم دیدار این شهر تاریخی و هم اینکه یه کار فرهنگی کنم . قراره  اونجا واسه اون همایش کارای خبری انجام بدم و...

از همین حالا بگم که جای همه تون خالی ، با شما می رم سی و سه پل ، می رم عالی قاپو ، چهل ستون ، مسجد جامع ،پل خواجو و...باشما عکس یادگاری می گیرم !  خلاصه در جای جای سفرم  بیاد همه تون خواهم بود . من اصفهان و شیراز رو خیلی دوست . البته خیلی جاها رو نرفتم و لی خب اینجا ها خیلی زیباست .  

امیدوارم هفته ی بعد تو یادداشت های معلوم حرفی از این سفر داشته باشم .

 

خر ملانصرالدین : از خر بودن خسته ام !

یه چند هفته ای به این خر ملانصرالدین قول دادم که در موردش مطلب بنویسم اما نمی دونم چرا نمی شه . حتی دوتا ایمیل تهدید آمیز از  " خر بابا بزرگ بچه مثبت  "داشتم که بد جوری خط و نشون کشیده بود که اگه رفیق ما رو سیاه کنی وای به حالت !

اما من اهل سیاه کاری نیستم حتما برم و برگردم یه چیز توپ براش می نویسم . بین خودمون بمونه خر ملانصرالدین می گه : " از خر بودن خسته شدم ، نه عشقی نه امیدی ، نه ماشینی که بریم صفا  ، نه موبایلی که اس ام اس بدیم ووو "

خلاصه خیلی بهم ریخته اس امیدوارم بتونم یه کاری براش بکنم .

واقعا سخته زندگی این جوری ما که آدمیم و  با کلی امکانات همش نق می زنیم و از زمین و زمون گله داریم وای به حال اینکه یکی مث خر ملانصرالدین  دور جون همه خر باشه !

ارسال در تاريخ چهارشنبه ٦ دی ۱۳۸٥ توسط معلوم هنر دوست