نامه های شما برای خدا 1

سلام دوستان خوب و عزیز 

1 چقدر خوبه که اینجا هنوز پا برجاست علی رغم اینکه  دنیای مجازی در گوشی ها گسترده شده و شاید کمتر کسی سراغ وبلاگ نویسی بره ، ولی خوشحالم وبلاگم - به کوری چشم حسودا ... -  برا همون چند نفری که میان اینجا بر قراره. از همه دوستان قدیم و جدیدی که اینجا سر می زنن ممنونم ...لبخندقلب

2 می خوام یه سری از نوشته های شما عزیزان در مجله رو دوباره اینجا بذارم . نامه هایی که شما برای خدا نوشته بودین . یه زمانی ازتون خواسته بودم  برا خدا نامه بنویسین و شما نوشتین و تو مجله با نام شما کار کردم و بعد اینجا هم می ذاشتم.

حالا می خوام  اونا رو انتخاب می کنم و بازم  اینجا بذارم خالی از لطف نیست :


دلتنگی

 

 خداوندا آمده‌ام تا برای تو زمزمه‌های دلتنگی‌ام را بنویسم مانند بچه‌ها بر سجاده می‌گریم و قرآن را با آغوشی گرم بر سینه‌ام می‌فشارم خدایا تو تنها کسی هستی که زمزمه‌های دلتنگی و محزونم را در این شب تاریک شنوا هستی سرور و مولای من، امشب کبوتران دلم را با کوله‌باری پر از گناه به سوی آسمان تو به پرواز درآوردم من از قله‌های گناه و از جاده‌ای به نام رسوایی آمده‌ام صدایی در دلم نجوا کرد و مرا به جادة تو رساند.خدایا افسوس می‌خورم برای روزها و لحظه‌هایی که زندگیم را به بطالت گذراندم و چشمانم را به روی وقایع بستم و کورکورانه عمل کردم. افسوس روزهای قشنگی که آنها را با گناهانم یکی کردم نمی‌دانستم روزی دوستیم با تو به خرابی می‌کشد و شیطان قصری را که با عشق تو ساختم را خراب می‌کند. من در خواب بودم احساس می‌کردم مرا بیدار می‌کنی ولی من خودخواه از این خواب پر از گناه بیدار نمی‌شدم گوش‌هایم را بسته بودم و نمی‌دانستم چرا دیگر هیچ کدام از صداهای الهی برگوش و دلم تأثیر نداشت. ولی امروز تنها تو خدایا محبت خود را بر من نمایان کردی و مرا به سرزمینت دعوت نمودی. خدایا دیگر نمی‌خواهم با وجود گناهایم شب‌های با تو بودن را از دست دهم. خدایا من امروز دروازه‌های دلم را با نام تو مزین کردم و تمام لانه‌های شیطان را به خرابی کشاندم و در این خلوت عاشقانه‌ام بار دیگر دست به دعا می‌برم و پیمان می‌بندم آنچه که خدایم و ائمه و دین و قرآن مجید گفته است انجام دهم و معنی بودنم در این دنیا را بفهمم.

هدیه نصاری ـ رامشیر 

/ 3 نظر / 40 بازدید
فاطمه

سلام معلوم جان،حالتون خوبه؟ اخی واقعا یادش بخیر مجله جوانان امروز،اخ که من چقد باهاش خاطره دارم،عاشق صفحه معلوم ومجهول بودم،نامه بچه ها وجوابای شما واقعا خوندنی بود،من که از خوندنشون لذت میبردم،راستی خیلی خوبه که وبتون همچنان پابرجاست،ان شاالله که هیشه همینطور باشه،امیدوارم در پناه حق سبز باشید همیشه.

چقدرخوب برگشتی.دلمون تنگ شده بود

باران لاهیجی

خیلی قشنگ بود خصوصا الان که دلم گرفته بود و ... چرا دوبار یه نامه رو فرستادی ؟؟