سينمای جهان

تری هاتچر مادر می شود

p696.jpg
 تری هاتچر هنرپیشه سریال تلوزیونی " زنان خانه دار نا امید " آنچنان شیفته مادر شدن است که قصد دارد کودکی را به سرپرستی بگیرد.

این هنرپیشه که دختری 8 ساله به نام امرسان دارد می خواهد خانواده خود را بزرگتر کند.
او گفت :" من و امرسان در این مورد با هم صحبت کرده ایم . او دوست دارد که زودتر بزرگ شود و قطعا خواهر بزرگتر بسیار خوبی برای فرزند جدید من خواهد بود.
" تنها مشکلی که من اکنون با آن رو به رو هستم این است که یکی از فرزندانم پدر دارد و آن یکی نخواهد داشت. من در حال حاضر به دنبال پیدا کردن شریکی هستم تا وظیفه پدر بودن کودکی را که می خواهم به سرپرستی قبول کنم را به عهده بگیرد."

عشق اون ویلسون در سالن مد ایتالیا

p698.jpg
 اون ویلسون هنرپیشه هالییود اکنون به عشق برادر زاده 23 ساله رئیس کمپانی ورساچه گرفتار آمده است.

فرانسسکا ورساچه که در کالج سلطنتی لندن در رشته طراحی و مد تحصیل می کند چند وقتی است که با این هنرپیشه بیرون می رود و دوستی نزدیکی برقرار کرده است.
یکی از دوستان ورساچه که نخواست نامش فاش شود به روزنامه انگلیسی " نامه روز یکشنبه " گفت :" آنها از طریق یک دوست مشترک با هم آشنا شدند و فرانسیسکا اون را چند بار برای شام به منزلش دعوت کرد و به او علاقه مند شد."
ویلسون 37 ساله پیشتر با شرلی کرو طراح مد و دمی مور نامزد بوده است.

آنجلیا جولی فرزندش را آفریقا نامید

p675.jpg
 آنجلیا جولی و براد پیت قصد دارند اولین فرزند خونی خود را به شیوه مدرن و در استخر به دنیا بیاورند.
این ستارگان سینما در حال حاضر در حال بررسی امکان انجام گرفتن این زایمان در بیمارستان نامیبیا هستند.ایریس وابوتو پرستار این بیمارستان گفت :" با توجه به بررسی های انجام شده امکان این نوع زایمان در بیمارستان ما مقدور می باشد.
" و آقای براد پیت به کمک این شیوه به جای آنکه در پشت در اتاق عمل به انتظار بشیند می تواند به همسرش در به دنیا آوردن بچه کمک کند."
این هنرمندان به نام دنیا اکنون اسم فرزند خود را انتخاب کرده اند. آنها با وجود آنکه کسی را از جنسیت فرزندشان آگاه نکرده اند اما قصد دارند او را آفریقا بنامند.
به نظر آنها این اسم مانند این سرزمین عجیب و پر راز و رمز است.

هلمز به 007 می پیوندد

p679.jpg
 کتی هلمز قرار بود در فیلم کازینو رویال داستان مامور مخفی 007 ، نقش دختر این فیلم را بازی کند اما بارداری ناگهانی وی نقشه همه را به هم زد.


با این وجود تهیه کنندگان این فیلم پس از زایمان هلمز به دیدن نامزد تام کروز رفتند تا علاوه بر گفتن تبریک از او بخواهند در فیلم بعدی این مجموعه ایفای نقش کند.
یک منبع به روزنامه انگلیسی " اخبار یک شنبه " گفت :" توانایی کتی برای ایفای این نقش بسیار بالا است و همه بر ایفای این نقش توسط او توافق دارند.
" او به احتمال زیاد در مجموعه بعدی جیمز باند ایفای نقش خواهد کرد."

جانسون به پسرش خوش آمد گفت

p697.jpg
 دان جانسون هنرپیشه هالیوود و همسرش کلی روز گذشته همزمان با هفتمین سالگرد ازدواجشان فرزند خود را به دنیا آوردند.
این نوزاد کوچک پسر که هنوز نامی برایش انتخاب نشده روز گذشته در بیمارستانی در لس آنجلس تولد یافت .

وکیل این خانواده امروز صبح گفت حال کودک و مادر خوب است.
این فرزند نو رسیده برادر جدید جاسپر و گریس 6 ساله می باشد.
این هنرپیشه 58 ساله از ازدواج قبلیش با ملانی گریفث دختری به نام داکاتا و از ازدواج با پاتریس د آبرانویل پسری به نام جسی دارد.


لانگوریا شایعات را دروغ خواند

p694.jpg
اوا لانگوریا شایعاتی که خبر از وجود رابطه ای بین او و کیفر ساترلند هنرپیشه نقش مقابل وی در فیلم " نگهبان کشیک " می دادند را کذب خواند.
این هنرپیشه که اکنون نامزد تونی پارکر قهرمان بسکتبال آمریکا است گفت تمام این خبرها بی پایه و اساس است و بین او و ساترلند بجز یک دوستی خوب و سالم چیزی وجود ندارد.
او گفت :" همه ما شام را با هم صرف کردیم. زمانی که شایعه وجود رابطه بین من و ساترلند به میان آمد و گفته شد که ما با هم شام رمانتیکی را خورده ایم بسیار متعجب شدم زیرا در آن شب 20 نفر دیگر دور یک میز شام را با ما میل کرند.
"کیفر یکی از هنرپیشگان مورد علاقه تونی است و بنابر این زیاد به خانه ما رفت و آمد می کند. و این رفت و آمد دلیل بر هیچ چیزی نیست."

آنجلیا جولی دست به دامان همسر جورج بوش شد

p551.jpg
 آنجلیا جولی از لورا بوش درخواست کرد همسر خود را ترغیب به انجام اقداماتی برای افزایش سطح تحصیلات جهانی بکند زیرا به نظر او زمان آن فرا رسیده که آمریکا وظیفه خود را در مقابل دیگر کشورها به انجام برساند.
جولی در مقایسه ای که بین همسر جرج بوش پدر و لورا بوش انجام داد گفت لورا باید برای شبیه شدن به مادر جرج بوش تلاش بیشتری بکند زیرا او همواره به تحصیلات جهانی اهمیت می داد.
جولی از تمام آمریکایی ها خواست تا هر آنچه که از دستشان بر می آید را برای پیشرفت علم در دنیا انجام دهند و تاکید کرد مقامات طراز اول کشور باید در این اقدام پیش قدم باشند.
جولی گفت :" اگر قرار باشد ما خود را از همسایگانمان جدا بدانیم دیگر دنیا محل زندگی کردن نخواهد بود . و زندگی معنی نخواهد نداشت."

کیدمن عروسیش را در خانه جشن می گیرد

p640.jpg
 نیکول کیدمن ستاره دنیای سینما قصد دارد مراسم ازدواج خود با کیت اربان را در منزلش در سیدنی در فصل زمستان برگزار کند.
با توجه به شایعاتی که در استرالیا شنیده می شود این زوج عقد خود را در یک کلیسای کاتولیک انجام خواهند داد.
وکیل کیدمن در مصاحبه با خبرنگاران حاضر نشد تاریخ دقیق عروسی را بیان کند .این زوج اکنون یک سالی است که به عشق هم گرفتار آمده اند و قصد دارند هرچه سریعتر در عشق خود به سر انجام برسند.
کیدمن خبر نامزدی خود را در جشنواره گرامی هنگامی که در انگشت خود حلقه نامزدی الماس کرده بود به مردم اعلام کرد.

جنگ آن نیکول اسمیت همچنان ادامه دارد

p687.jpg
 دادگاه عالی آمریکا روز گذشته اجازه از سر گرفتن دادگاه تقسیم ارثیه را به آن نیکول اسمیت برای باز پس گیری ثروت همسر مرحومش را صادر کرد.
این هنرپیشه جذاب در سال 1994 در حالیکه 26 سال بیشتر نداشت با جی هوارد مارشال 89 ساله ازدواج کرد اما مرگ این مرد میلیاردر در سال 1996 به خوشبختی او پایان داد و او را برای 10 سال درگیر به دست آوردن ارثیه اش کرد.
اکنون پسر خوانده مارشال مدعی شده که آن نیکول اسمیت حقی در این ارثیه ندارد، این در حالی است که این هنرپیشه دریافت 6 میلیون دلار از ثروت شوهر مرحومش را حق خود می داند.
دادگاه آمریکا چندی پیش با صدور حکمی اسمیت را از دریافت این ارثیه محروم کرد اما او با استخدام وکلای زبردست دوباره این پرونده را به جریان انداخت و امیدوار است بتوانند حقش را باز پس گیرد.

هال بری از کیدمن و جولی الگو می گیرد

p692.jpg
 هال بری هنرپیشه "مردان اکس " در مصاحبه ای گفت که حتما نوزادی را به فرزند خواندگی خواهد پذیرفت.
این هنرپیشه 39 ساله قصد دارد پا جای کسانی که فرزندان بی سرپرست را تحت کفالت خود گرفته اند - از جمله آنجلیا جولی و نیکول کیدمن - بگذارد.
این برنده اسکار گفت :" من اگر باردار نشوم حتما کودکی را به سرپرستی خواهم گرفت."
بری از زمانی که در تبلیغی برای کمپانی ورساچه با گابریل آبری آشنا شد با او به سر می برد و قصد ازدواج با این مدل را دارد.
این دو هنوز زمانی را برای برگزاری مراسم نامزدی خود اعلام نکرده اند اما با توجه به علاقه بری برای مادر شدن احتمالا ازدواج آنها بسیار نزدیک خواهد بود.

الیزابت تیلور مردنی نیست

p686.jpg
 وکیل الیزابت تیلور شایعه رو به مرگ بودن این هنرپیشه را که توسط مطبوعات به چاپ رسیده بود ، دروغ خواند.


در جراید نوشته شده بود این هنرپیشه برنده اسکار در منزل خود در کالیفرنیا به علت بیماری قلبی بستری و در حال تدارک دیدن مراسم کفن و دفنش می باشد.


اما وکیل این زن 74 ساله گفت هیچ یک از این اخبار صحت ندارد و او سخت مشغول کار بر روی تجارت عطرها و جواهرات در کنار فعالیت خیرخواهانه اش برای ریشه کن کردن ایدز است.

تلاش کریس راک برای آشکار شدن حقیقت

p693.jpg
 کریس راک برای دست یافتن به اطلاعات در مورد زنی که در دادگاه او را متهم کرده بود ، آنتونی پلیکانو بهترین کارگاه هالیوود را استخدام کرد.

این کارگاه اکنون دست به کار شده تا در مورد مونیکا سیبریتا ، مانکن لهستانی اطلاعات جمع آوری کند.
مت لابو وکیل کریس راک خبر استخدام این کارگاه را بعد از ادعا سیبریتا در مورد حامله شدن از راک در سال 1999 تایید کرد.
کریس راک بعد از جدایی از همسرش با مونیکا آشنا می شود اما تست های دی ان ای نشان داده که او پدر فرزند این مانکن نیست.
اکنون پلیکانو برای شفاف ساختن بعضی از مسائل در حال جمع آوری اطلاعات است.

شوهر سابق دمی مور، بهترین دوست آشتون کاتچر

p691.jpg
 بروس ویلیس هنرپیشه سینما همچنان دوست خوب دمی مور همسر سابقش می باشد و آشتون کاتچر به عنوان یکی از بهترین دوست های خود پذیرفته است.
این هنرپیشه به نام که در سال 2000 از دمی مور جدا شد معتقد است ادامه دادن رابطه خود با همسر سابقش به خاطر احساسات فرزندانش واجب است.
او گفت :" بچه ها باید بدانند که هرکس حق دارد در کنار کسی زندگی کند که به او آرامش میدهد و این نحوه رفتار آنها را با عقده حقارت بار نمی آورد.
" من و دمی بعد از جداییمان دوستان خوبی باقی ماندیم و می توانم به جرات بگوییم کاتچر یکی از بهترین دوستان من است."
به نظر من جدایی پایان همه چیز بین زن و شوهر نیست بلکه احترام به حقوق فردی همدیگر است.

خیانت نامزد لئوناردو دی کاپریو

p690.jpg
 لئوناردو دی کاپریو به اخباری که از ازدواج بار رافلی نامزد وی در اسرائیل سرزمین مادریش برای فرار از سربازی خبر می داد اهمیتی نداد.

زنان اسرائیلی بین 18 تا 20 سال در صورتی که متاهل ، ارندکس و یا معلول نباشند باید به سربازی بروند.
اما رالفی 20 ساله قبل از آنکه به خدمت خوانده شود با مرد مسنی ازدواج کرد و از این طریق از پیوستن به ارتش معاف شد.
یکی از دوستان دی کاپریو گفت:" لئونارد به خوبی میداند که نامزدش ازدواج کرده است. اما رالفی قصد دارد از همسرش جدا شود و با او ازدواج کند."

/ 0 نظر / 10 بازدید